Dammrosa tyg med en tät, enhetlig tuskaftsväv och en mjuk, matt finish. Textilen har en jämn, finkornig ytstruktur med subtil trådvariation som fångar ljuset jämnt. Ett mångsidigt material för interiörklädsel, gardiner eller mjuka möbler, som ger en ren och modern estetik för bostads- eller kommersiell design.
| 1K, 2K, 4K |
| Höjd | 28 cm |
| Bredd | 28 cm |
| Brand | TwinBru |
| Color | Pink |
| Characteristics | Texture |
| Composition | 100% Polyester |
| Wear Resistance | 30000 (martindale), 27000 (wyzenbeek) |
| Certifications | OEKO-TEX, ISO 14001, NFPA 701 |
| Manufacturer SKU | 2175900 |
| Typ av texturkarta | Filformat |
|---|---|
| Diffuse | JPG |
| Displacement | PNG |
| Gloss | JPG |
| Mask | TIFF |
| Normals | PNG |
| Reflection | JPG |
Sök, ladda ner och importera Poliigon-tillgångar utan att lämna din 3D-programvara.
| Blender | Tillägg tillgängligt |
| 3ds Max | Plugin tillgänglig |
| Cinema 4D | Plugin tillgänglig |
| SketchUp | Förlängning tillgänglig |
Alla licenser stöder royaltyfri personlig, pedagogisk och kommersiell användning. För fullständig information, läs mer
| Kommersiell licens (enskild person)
Visa priser | Den här licensen låter en enskild person använda Poliigons tillgångar i personliga eller kommersiella projekt. Den är avsedd för enskilda yrkesutövare, till exempel frilansare och de som arbetar med sina egna projekt. Den kan inte användas av någon som arbetar på ett företag med flera personer och du kan inte dela, sälja, licensiera, omfördela eller ompaketera våra tillgångar med någon. Vissa ytterligare begränsningar gäller, för fullständiga detaljer och information om alla våra licenser, se vår licensöversikt. |
| Kommersiell licens (företag)
Visa priser | Den här licensen låter team, studior och företag använda Poliigon-tillgångar i kommersiella projekt. Med den här licensen kan du dela Poliigon-tillgångar med vem som helst inom ditt företag, men du kan inte dela tillgångar externt eller mellan enheter inom en företagsgrupp. Vissa ytterligare begränsningar gäller, för fullständiga detaljer och information om alla våra licenser, se vår licensöversikt. |
| Enterprise-licens
Begär prisuppgift | Licensierad för organisationer utan intäktsgräns och med obegränsat antal användare. Licensen kan anpassas för att inkludera användning utanför vår typiska tillåtna användning. |
Dammrosa tyg med en tät, enhetlig tuskaftsväv och en mjuk, matt finish. Textilen har en jämn, finkornig ytstruktur med subtil trådvariation som fångar ljuset jämnt. Ett mångsidigt material för interiörklädsel, gardiner eller mjuka möbler, som ger en ren och modern estetik för bostads- eller kommersiell design.
| 1K, 2K, 4K |
| Höjd | 28 cm |
| Bredd | 28 cm |
| Brand | TwinBru |
| Color | Pink |
| Characteristics | Texture |
| Composition | 100% Polyester |
| Wear Resistance | 30000 (martindale), 27000 (wyzenbeek) |
| Certifications | OEKO-TEX, ISO 14001, NFPA 701 |
| Manufacturer SKU | 2175900 |
| Typ av texturkarta | Filformat |
|---|---|
| Diffuse | JPG |
| Displacement | PNG |
| Gloss | JPG |
| Mask | TIFF |
| Normals | PNG |
| Reflection | JPG |
Sök, ladda ner och importera Poliigon-tillgångar utan att lämna din 3D-programvara.
| Blender | Tillägg tillgängligt |
| 3ds Max | Plugin tillgänglig |
| Cinema 4D | Plugin tillgänglig |
| SketchUp | Förlängning tillgänglig |
Alla licenser stöder royaltyfri personlig, pedagogisk och kommersiell användning. För fullständig information, läs mer
| Kommersiell licens (enskild person)
Visa priser | Den här licensen låter en enskild person använda Poliigons tillgångar i personliga eller kommersiella projekt. Den är avsedd för enskilda yrkesutövare, till exempel frilansare och de som arbetar med sina egna projekt. Den kan inte användas av någon som arbetar på ett företag med flera personer och du kan inte dela, sälja, licensiera, omfördela eller ompaketera våra tillgångar med någon. Vissa ytterligare begränsningar gäller, för fullständiga detaljer och information om alla våra licenser, se vår licensöversikt. |
| Kommersiell licens (företag)
Visa priser | Den här licensen låter team, studior och företag använda Poliigon-tillgångar i kommersiella projekt. Med den här licensen kan du dela Poliigon-tillgångar med vem som helst inom ditt företag, men du kan inte dela tillgångar externt eller mellan enheter inom en företagsgrupp. Vissa ytterligare begränsningar gäller, för fullständiga detaljer och information om alla våra licenser, se vår licensöversikt. |
| Enterprise-licens
Begär prisuppgift | Licensierad för organisationer utan intäktsgräns och med obegränsat antal användare. Licensen kan anpassas för att inkludera användning utanför vår typiska tillåtna användning. |