Ett tätt vävt slätt tyg med en subtil, enhetlig textur och en mjuk duckeggblå-grå nyans. Mörkläggningsmaterialet har en tät, ogenomskinlig struktur som minimerar transmission av ljus och ger en ren och enhetlig yta. Perfekt för moderna fönsterbehandlingar, gardiner och interiörklädsel som kräver en förfinad, minimalistisk estetik.
| 1K, 2K, 4K |
| Höjd | 28 cm |
| Bredd | 28 cm |
| Brand | TwinBru |
| Color | Duckegg / Aqua |
| Characteristics | Blackout |
| Composition | 50% Acrylic, 48% Polyester, 2% Linen |
| Wear Resistance | 45000 (martindale), 40000 (wyzenbeek) |
| Certifications | OEKO-TEX, NFPA 260, CAL 117 |
| Manufacturer SKU | 2773935 |
| Texturkartatyp | Filformat |
|---|---|
| Diffuse | JPG |
| Displacement | PNG |
| Gloss | JPG |
| Normals | PNG |
| Reflection | JPG |
Sök, ladda ner och importera Poliigon-resurser utan att lämna din 3D-programvara.
| Blender | Addon tillgänglig |
| 3ds Max | Plugin tillgänglig |
| Cinema 4D | Plugin tillgänglig |
| SketchUp | Tillägg tillgängligt |
Alla licenser stöder royaltyfri personlig, utbildningsmässig och kommersiell användning. För fullständiga detaljer läs mer här
| Kommersiell licens (Individuell)
Visa prissättning | Denna licens låter en individ använda Poliigon-resurser för personliga eller kommersiella projekt. Den är avsedd för enskilda professionella, såsom frilansare och de som arbetar på egna projekt. Den kan inte användas av någon som arbetar på ett företag med flera anställda och du får inte dela, sälja, licensiera, omfördela eller paketera om våra resurser med någon annan. Vissa ytterligare begränsningar gäller; för fullständiga detaljer och information om alla våra licenser, se vår licensöversikt. |
| Kommersiell licens (Företag)
Visa prissättning | Denna licens låter team, studior och företag använda Poliigon-resurser för kommersiella projekt. Med denna licens kan du dela Poliigon-resurser med alla inom ditt företag, men du får inte dela resurser externt eller mellan enheter inom en koncern. Vissa ytterligare begränsningar gäller; för fullständiga detaljer och information om alla våra licenser, se vår licensöversikt. |
| Företagslicens (Enterprise)
Begär prissättning | Licensierad för organisationer utan intäktsgräns och med obegränsat antal användare. Licensen kan anpassas för att inkludera användning utanför vår vanliga tillåtna användning. |
Ett tätt vävt slätt tyg med en subtil, enhetlig textur och en mjuk duckeggblå-grå nyans. Mörkläggningsmaterialet har en tät, ogenomskinlig struktur som minimerar transmission av ljus och ger en ren och enhetlig yta. Perfekt för moderna fönsterbehandlingar, gardiner och interiörklädsel som kräver en förfinad, minimalistisk estetik.
| 1K, 2K, 4K |
| Höjd | 28 cm |
| Bredd | 28 cm |
| Brand | TwinBru |
| Color | Duckegg / Aqua |
| Characteristics | Blackout |
| Composition | 50% Acrylic, 48% Polyester, 2% Linen |
| Wear Resistance | 45000 (martindale), 40000 (wyzenbeek) |
| Certifications | OEKO-TEX, NFPA 260, CAL 117 |
| Manufacturer SKU | 2773935 |
| Texturkartatyp | Filformat |
|---|---|
| Diffuse | JPG |
| Displacement | PNG |
| Gloss | JPG |
| Normals | PNG |
| Reflection | JPG |
Sök, ladda ner och importera Poliigon-resurser utan att lämna din 3D-programvara.
| Blender | Addon tillgänglig |
| 3ds Max | Plugin tillgänglig |
| Cinema 4D | Plugin tillgänglig |
| SketchUp | Tillägg tillgängligt |
Alla licenser stöder royaltyfri personlig, utbildningsmässig och kommersiell användning. För fullständiga detaljer läs mer här
| Kommersiell licens (Individuell)
Visa prissättning | Denna licens låter en individ använda Poliigon-resurser för personliga eller kommersiella projekt. Den är avsedd för enskilda professionella, såsom frilansare och de som arbetar på egna projekt. Den kan inte användas av någon som arbetar på ett företag med flera anställda och du får inte dela, sälja, licensiera, omfördela eller paketera om våra resurser med någon annan. Vissa ytterligare begränsningar gäller; för fullständiga detaljer och information om alla våra licenser, se vår licensöversikt. |
| Kommersiell licens (Företag)
Visa prissättning | Denna licens låter team, studior och företag använda Poliigon-resurser för kommersiella projekt. Med denna licens kan du dela Poliigon-resurser med alla inom ditt företag, men du får inte dela resurser externt eller mellan enheter inom en koncern. Vissa ytterligare begränsningar gäller; för fullständiga detaljer och information om alla våra licenser, se vår licensöversikt. |
| Företagslicens (Enterprise)
Begär prissättning | Licensierad för organisationer utan intäktsgräns och med obegränsat antal användare. Licensen kan anpassas för att inkludera användning utanför vår vanliga tillåtna användning. |