Ručne modelovaný prehrávač vinylových platní s priehľadným vekom. Vinylové kolekcie sú trendové a sú dokonalým akcentom, ktorý dodá vášmu ďalšiemu stvárneniu príbeh.
| Zahrnuté rozlíšenie | 4K |
| Rozlíšenia | 4K |
| Výška | 37 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 39 cm |
| SOURCE | 47,672 Polygons |
| LOD0 | 47,672 Polygons |
| LOD0.001 | 47,672 Polygons |
| 3 |
| Typ textúrovej mapy | Formát súboru |
|---|---|
| Alpha Masked | PNG |
| Diffuse | PNG |
| Gloss | PNG |
| Mask | PNG |
| Metalness | PNG |
| Normals | PNG |
| Reflection | PNG |
| Roughness | PNG |
| Transmission | PNG |
| Natívne formáty súborov | |
|---|---|
| Blender (.blend) | Cycles / Eevee |
| 3ds Max (.max) | Arnold, Corona, Octane, Redshift, V-Ray |
| Cinema 4D (.c4d) | Arnold, Corona, Octane, Redshift, V-Ray |
| Maya (.ma) | Arnold, Octane, Redshift, V-Ray |
| SketchUp (.skp) | V-Ray |
| Univerzálne formáty súborov | |
|---|---|
| FBX (.fbx) |
Vyhľadávajte, sťahujte a importujte Poliigon assety bez toho, aby ste opustili svoj 3D softvér.
| Blender | Doplnok k dispozícii |
| 3ds Max | Plugin k dispozícii |
| Cinema 4D | Plugin k dispozícii |
| SketchUp | Rozšírenie k dispozícii |
Všetky licencie podporujú royalty-free osobné, vzdelávacie a komerčné použitie. Pre úplné podrobnosti sa dozviete viac
| Komerčná licencia (Jednotlivec)
Zobraziť ceny | Táto licencia dovoľuje jednotlivcovi používať Poliigon assety na osobné alebo komerčné projekty. Je určená pre jednotlivých profesionálov, ako sú freelanceri a tí, ktorí pracujú na vlastných projektoch. Nemôže byť použitá nikým, kto pracuje vo firme s viacerými ľuďmi a nemôžete naše assety zdieľať, predávať, licencovať, redistribuovať alebo prebaľovať s kýmkoľvek iným. Platia ďalšie obmedzenia, pre úplné podrobnosti a informácie o všetkých našich licenciách si pozrite náš prehľad licencií. |
| Komerčná licencia (Firma)
Zobraziť ceny | Táto licencia dovoľuje tímom, štúdiám a firmám používať Poliigon assety na komerčné projekty. S touto licenciou môžete zdieľať Poliigon assety s kýmkoľvek v rámci vašej firmy, ale nemôžete zdieľať assety externe alebo medzi subjektmi v rámci korporátnej skupiny. Platia ďalšie obmedzenia, pre úplné podrobnosti a informácie o všetkých našich licenciách si pozrite náš prehľad licencií. |
| Enterprise licencia
Vyžiadať ceny | Licencované pre organizácie bez obmedzenia príjmov a s neobmedzeným počtom používateľov. Licenciu je možné prispôsobiť tak, aby zahŕňala použitie mimo nášho bežného povoleného použitia. |
Ručne modelovaný prehrávač vinylových platní s priehľadným vekom. Vinylové kolekcie sú trendové a sú dokonalým akcentom, ktorý dodá vášmu ďalšiemu stvárneniu príbeh.
| Zahrnuté rozlíšenie | 4K |
| Rozlíšenia | 4K |
| Výška | 37 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 39 cm |
| SOURCE | 47,672 Polygons |
| LOD0 | 47,672 Polygons |
| LOD0.001 | 47,672 Polygons |
| 3 |
| Typ textúrovej mapy | Formát súboru |
|---|---|
| Alpha Masked | PNG |
| Diffuse | PNG |
| Gloss | PNG |
| Mask | PNG |
| Metalness | PNG |
| Normals | PNG |
| Reflection | PNG |
| Roughness | PNG |
| Transmission | PNG |
| Natívne formáty súborov | |
|---|---|
| Blender (.blend) | Cycles / Eevee |
| 3ds Max (.max) | Arnold, Corona, Octane, Redshift, V-Ray |
| Cinema 4D (.c4d) | Arnold, Corona, Octane, Redshift, V-Ray |
| Maya (.ma) | Arnold, Octane, Redshift, V-Ray |
| SketchUp (.skp) | V-Ray |
| Univerzálne formáty súborov | |
|---|---|
| FBX (.fbx) |
Vyhľadávajte, sťahujte a importujte Poliigon assety bez toho, aby ste opustili svoj 3D softvér.
| Blender | Doplnok k dispozícii |
| 3ds Max | Plugin k dispozícii |
| Cinema 4D | Plugin k dispozícii |
| SketchUp | Rozšírenie k dispozícii |
Všetky licencie podporujú royalty-free osobné, vzdelávacie a komerčné použitie. Pre úplné podrobnosti sa dozviete viac
| Komerčná licencia (Jednotlivec)
Zobraziť ceny | Táto licencia dovoľuje jednotlivcovi používať Poliigon assety na osobné alebo komerčné projekty. Je určená pre jednotlivých profesionálov, ako sú freelanceri a tí, ktorí pracujú na vlastných projektoch. Nemôže byť použitá nikým, kto pracuje vo firme s viacerými ľuďmi a nemôžete naše assety zdieľať, predávať, licencovať, redistribuovať alebo prebaľovať s kýmkoľvek iným. Platia ďalšie obmedzenia, pre úplné podrobnosti a informácie o všetkých našich licenciách si pozrite náš prehľad licencií. |
| Komerčná licencia (Firma)
Zobraziť ceny | Táto licencia dovoľuje tímom, štúdiám a firmám používať Poliigon assety na komerčné projekty. S touto licenciou môžete zdieľať Poliigon assety s kýmkoľvek v rámci vašej firmy, ale nemôžete zdieľať assety externe alebo medzi subjektmi v rámci korporátnej skupiny. Platia ďalšie obmedzenia, pre úplné podrobnosti a informácie o všetkých našich licenciách si pozrite náš prehľad licencií. |
| Enterprise licencia
Vyžiadať ceny | Licencované pre organizácie bez obmedzenia príjmov a s neobmedzeným počtom používateľov. Licenciu je možné prispôsobiť tak, aby zahŕňala použitie mimo nášho bežného povoleného použitia. |