Пара відсканованих круглих вафель, готових до сніданку чи бранчу.
| Включена роздільна здатність | 2K |
| Роздільні здатності | 2K |
| Висота | 9 cm |
| Ширина | 9 cm |
| Глибина | 1 cm |
| SOURCE | 42,350 Polygons |
| LOD0 | 4,234 Polygons |
| LOD1 | 2,116 Polygons |
| LOD2 | 1,058 Polygons |
| LOD3 | 528 Polygons |
| LOD4 | 264 Polygons |
| LOD0.001 | 4,234 Polygons |
| LOD0.002 | 4,234 Polygons |
| 1 |
| Тип карти текстури | Формат файлу |
|---|---|
| Ambient Occlusion | PNG |
| Diffuse | PNG |
| Gloss | PNG |
| Metalness | PNG |
| Normals | PNG |
| Reflection | PNG |
| Roughness | PNG |
| Sub Surface Scattering | PNG |
| Рідні формати файлів | |
|---|---|
| Blender (.blend) | Cycles / Eevee |
| 3ds Max (.max) | Arnold, Corona, Octane, Redshift, V-Ray |
| Cinema 4D (.c4d) | Arnold, Corona, Octane, Redshift, V-Ray |
| Maya (.ma) | Arnold, Octane, Redshift, V-Ray |
| SketchUp (.skp) | V-Ray |
| Універсальні формати файлів | |
|---|---|
| FBX (.fbx) |
Шукайте, завантажуйте та імпортуйте активи Poliigon, не виходячи з вашого 3D-програмного забезпечення.
| Blender | Аддон доступний |
| 3ds Max | Плагін доступний |
| Cinema 4D | Плагін доступний |
| SketchUp | Розширення доступне |
Усі ліцензії підтримують роялті-фрі використання в особистих, освітніх та комерційних цілях. Для отримання повної інформації дізнайтеся більше
| Комерційна ліцензія (Індивідуальна)
Переглянути ціни | Ця ліцензія дозволяє окремій особі використовувати активи Poliigon в особистих або комерційних проектах. Вона призначена для професіоналів, які працюють самостійно, наприклад, фрілансерів. Її не можуть використовувати співробітники компаній, де працює кілька людей, і ви не можете ділитися, продавати, ліцензувати, розповсюджувати або перепаковувати наші активи для інших. Застосовуються додаткові обмеження. Повну інформацію про всі наші ліцензії можна знайти в нашому огляді ліцензій. |
| Комерційна ліцензія (Бізнес)
Переглянути ціни | Ця ліцензія дозволяє командам, студіям та компаніям використовувати активи Poliigon у комерційних проектах. З цією ліцензією ви можете ділитися активами Poliigon з будь-ким усередині вашої компанії, але ви не можете передавати їх стороннім особам або іншим організаціям у межах корпоративної групи. Застосовуються додаткові обмеження. Повну інформацію про всі наші ліцензії можна знайти в нашому огляді ліцензій. |
| Корпоративна ліцензія (Enterprise)
Запит ціни | Ліцензовано для організацій без обмежень на дохід та з необмеженою кількістю користувачів. Ліцензію можна адаптувати, щоб включити використання за межами наших стандартних дозволених способів використання. |
Пара відсканованих круглих вафель, готових до сніданку чи бранчу.
| Включена роздільна здатність | 2K |
| Роздільні здатності | 2K |
| Висота | 9 cm |
| Ширина | 9 cm |
| Глибина | 1 cm |
| SOURCE | 42,350 Polygons |
| LOD0 | 4,234 Polygons |
| LOD1 | 2,116 Polygons |
| LOD2 | 1,058 Polygons |
| LOD3 | 528 Polygons |
| LOD4 | 264 Polygons |
| LOD0.001 | 4,234 Polygons |
| LOD0.002 | 4,234 Polygons |
| 1 |
| Тип карти текстури | Формат файлу |
|---|---|
| Ambient Occlusion | PNG |
| Diffuse | PNG |
| Gloss | PNG |
| Metalness | PNG |
| Normals | PNG |
| Reflection | PNG |
| Roughness | PNG |
| Sub Surface Scattering | PNG |
| Рідні формати файлів | |
|---|---|
| Blender (.blend) | Cycles / Eevee |
| 3ds Max (.max) | Arnold, Corona, Octane, Redshift, V-Ray |
| Cinema 4D (.c4d) | Arnold, Corona, Octane, Redshift, V-Ray |
| Maya (.ma) | Arnold, Octane, Redshift, V-Ray |
| SketchUp (.skp) | V-Ray |
| Універсальні формати файлів | |
|---|---|
| FBX (.fbx) |
Шукайте, завантажуйте та імпортуйте активи Poliigon, не виходячи з вашого 3D-програмного забезпечення.
| Blender | Аддон доступний |
| 3ds Max | Плагін доступний |
| Cinema 4D | Плагін доступний |
| SketchUp | Розширення доступне |
Усі ліцензії підтримують роялті-фрі використання в особистих, освітніх та комерційних цілях. Для отримання повної інформації дізнайтеся більше
| Комерційна ліцензія (Індивідуальна)
Переглянути ціни | Ця ліцензія дозволяє окремій особі використовувати активи Poliigon в особистих або комерційних проектах. Вона призначена для професіоналів, які працюють самостійно, наприклад, фрілансерів. Її не можуть використовувати співробітники компаній, де працює кілька людей, і ви не можете ділитися, продавати, ліцензувати, розповсюджувати або перепаковувати наші активи для інших. Застосовуються додаткові обмеження. Повну інформацію про всі наші ліцензії можна знайти в нашому огляді ліцензій. |
| Комерційна ліцензія (Бізнес)
Переглянути ціни | Ця ліцензія дозволяє командам, студіям та компаніям використовувати активи Poliigon у комерційних проектах. З цією ліцензією ви можете ділитися активами Poliigon з будь-ким усередині вашої компанії, але ви не можете передавати їх стороннім особам або іншим організаціям у межах корпоративної групи. Застосовуються додаткові обмеження. Повну інформацію про всі наші ліцензії можна знайти в нашому огляді ліцензій. |
| Корпоративна ліцензія (Enterprise)
Запит ціни | Ліцензовано для організацій без обмежень на дохід та з необмеженою кількістю користувачів. Ліцензію можна адаптувати, щоб включити використання за межами наших стандартних дозволених способів використання. |