Tkaný koberec s opakujícím se vzorem diamantové iluze vytvořeným jemnými posuny ve vazbě tkaniny. Jednobarevný šedý povrch vykazuje čistou, jednolitou strukturu s jemnými vlákny odrážejícími světlo. Tato moderní podlahová krytina poskytuje sofistikovanou geometrickou estetiku pro moderní obývací pokoje, ložnice nebo interiéry obývacích pokojů.
| Zahrnuté rozlišení | 4K |
| Rozlišení | 1K, 2K, 3K, 4K, 6K, 8K, 16K |
| Výška | 1 cm |
| Šířka | 171 cm |
| Hloubka | 277 cm |
| 1 |
| Typ mapy textury | Formát souboru |
|---|---|
| Alpha Masked | PNG |
| Ambient Occlusion | JPG |
| Diffuse | JPG |
| Displacement | JPG |
| Displacement 16Bit | TIF |
| Gloss | JPG |
| Mask | PNG |
| Normals | PNG |
| Reflection | JPG |
| Sub Surface Scattering | JPG |
| Nativní formáty souborů | |
|---|---|
| Blender (.blend) | Cycles / Eevee |
| 3ds Max (.max) | Arnold, Corona, Octane, Redshift, V-Ray |
| Cinema 4D (.c4d) | Arnold, Corona, Octane, Redshift, V-Ray |
| Maya (.ma) | Arnold, Octane, Redshift, V-Ray |
| SketchUp (.skp) | V-Ray |
| Univerzální formáty souborů | |
|---|---|
| FBX (.fbx) |
Vyhledávejte, stahujte a importujte assety Poliigon přímo ve vašem 3D softwaru.
| Blender | Doplněk je k dispozici |
| 3ds Max | Plugin je k dispozici |
| Cinema 4D | Plugin je k dispozici |
| SketchUp | Rozšíření je k dispozici |
Všechny licence podporují bezplatné (royalty free) osobní, vzdělávací a komerční využití. Pro úplné podrobnosti se dozvíte více
| Komerční licence (jednotlivec)
Zobrazit ceny | Tato licence umožňuje jednotlivci používat assety Poliigon pro osobní nebo komerční projekty. Je určena pro nezávislé profesionály, jako jsou freelanceři a ti, kteří pracují na vlastních projektech. Nemůže ji použít nikdo, kdo pracuje ve firmě s více lidmi, a nemůžete naše assety sdílet, prodávat, licencovat, dále distribuovat ani přebalovat s nikým dalším. Platí další omezení. Úplné podrobnosti a informace o všech našich licencích naleznete v našem přehledu licencí. |
| Komerční licence (firma)
Zobrazit ceny | Tato licence umožňuje týmům, studiím a firmám používat assety Poliigon v komerčních projektech. S touto licencí můžete sdílet assety Poliigon s kýmkoliv ve vaší firmě, ale nemůžete je sdílet externě nebo mezi subjekty v rámci korporátní skupiny. Platí další omezení. Úplné podrobnosti a informace o všech našich licencích naleznete v našem přehledu licencí. |
| Enterprise licence
Vyžádat si ceny | Licencováno pro organizace bez omezení příjmů a s neomezeným počtem uživatelů. Licenci lze upravit tak, aby zahrnovala využití mimo náš běžný povolený rozsah použití. |
Tkaný koberec s opakujícím se vzorem diamantové iluze vytvořeným jemnými posuny ve vazbě tkaniny. Jednobarevný šedý povrch vykazuje čistou, jednolitou strukturu s jemnými vlákny odrážejícími světlo. Tato moderní podlahová krytina poskytuje sofistikovanou geometrickou estetiku pro moderní obývací pokoje, ložnice nebo interiéry obývacích pokojů.
| Zahrnuté rozlišení | 4K |
| Rozlišení | 1K, 2K, 3K, 4K, 6K, 8K, 16K |
| Výška | 1 cm |
| Šířka | 171 cm |
| Hloubka | 277 cm |
| 1 |
| Typ mapy textury | Formát souboru |
|---|---|
| Alpha Masked | PNG |
| Ambient Occlusion | JPG |
| Diffuse | JPG |
| Displacement | JPG |
| Displacement 16Bit | TIF |
| Gloss | JPG |
| Mask | PNG |
| Normals | PNG |
| Reflection | JPG |
| Sub Surface Scattering | JPG |
| Nativní formáty souborů | |
|---|---|
| Blender (.blend) | Cycles / Eevee |
| 3ds Max (.max) | Arnold, Corona, Octane, Redshift, V-Ray |
| Cinema 4D (.c4d) | Arnold, Corona, Octane, Redshift, V-Ray |
| Maya (.ma) | Arnold, Octane, Redshift, V-Ray |
| SketchUp (.skp) | V-Ray |
| Univerzální formáty souborů | |
|---|---|
| FBX (.fbx) |
Vyhledávejte, stahujte a importujte assety Poliigon přímo ve vašem 3D softwaru.
| Blender | Doplněk je k dispozici |
| 3ds Max | Plugin je k dispozici |
| Cinema 4D | Plugin je k dispozici |
| SketchUp | Rozšíření je k dispozici |
Všechny licence podporují bezplatné (royalty free) osobní, vzdělávací a komerční využití. Pro úplné podrobnosti se dozvíte více
| Komerční licence (jednotlivec)
Zobrazit ceny | Tato licence umožňuje jednotlivci používat assety Poliigon pro osobní nebo komerční projekty. Je určena pro nezávislé profesionály, jako jsou freelanceři a ti, kteří pracují na vlastních projektech. Nemůže ji použít nikdo, kdo pracuje ve firmě s více lidmi, a nemůžete naše assety sdílet, prodávat, licencovat, dále distribuovat ani přebalovat s nikým dalším. Platí další omezení. Úplné podrobnosti a informace o všech našich licencích naleznete v našem přehledu licencí. |
| Komerční licence (firma)
Zobrazit ceny | Tato licence umožňuje týmům, studiím a firmám používat assety Poliigon v komerčních projektech. S touto licencí můžete sdílet assety Poliigon s kýmkoliv ve vaší firmě, ale nemůžete je sdílet externě nebo mezi subjekty v rámci korporátní skupiny. Platí další omezení. Úplné podrobnosti a informace o všech našich licencích naleznete v našem přehledu licencí. |
| Enterprise licence
Vyžádat si ceny | Licencováno pro organizace bez omezení příjmů a s neomezeným počtem uživatelů. Licenci lze upravit tak, aby zahrnovala využití mimo náš běžný povolený rozsah použití. |