Puha kék zseníliaszövet sűrű, bolyhos bolyhokkal és finom, egyenletes szövéssel. Felületének jellegzetes plüss textúrája a puha, bolyhos szálakon keresztül megragadja a fényt. Sokoldalú textilanyag kárpitozáshoz, párnákhoz vagy belső drapériákhoz, amely hangulatos és tapintható befejezést biztosít a kortárs bútorok és lakberendezés számára.
| 1K, 2K, 4K |
| Magasság | 28 cm |
| Szélesség | 28 cm |
| Brand | FibreGuard |
| Color | Blue |
| Characteristics | Chenille |
| Composition | 100% Polyester |
| Wear Resistance | 30000 (martindale), 200000 (wyzenbeek) |
| Certifications | OEKO-TEX, ISO 14001, NFPA 260, BS5852 source 1 (with FR coating), CAL 117 |
| Manufacturer SKU | 2676472 |
| Textúratérkép típusa | Fájlformátum |
|---|---|
| Diffuse | JPG |
| Displacement | PNG |
| Gloss | JPG |
| Normals | PNG |
| Reflection | JPG |
Keress, tölts le és importálj Poliigon eszközöket anélkül, hogy elhagynád a 3D szoftveredet.
| Blender | Addon elérhető |
| 3ds Max | Plugin elérhető |
| Cinema 4D | Plugin elérhető |
| SketchUp | Bővítmény elérhető |
Minden licenc támogatja a jogdíjmentes személyes, oktatási és kereskedelmi felhasználást. A részletekért tudj meg többet
| Kereskedelmi licenc (egyéni)
Árak megtekintése | Ez a licenc lehetővé teszi egy egyén számára a Poliigon eszközök használatát személyes vagy kereskedelmi projektekben. Egyéni szakembereknek szánták, például szabadúszóknak és azoknak, akik saját projekteken dolgoznak. Nem használhatja senki, aki olyan vállalkozásnál dolgozik, ahol több ember van, és az eszközeinket nem oszthatod meg, adhatod el, licencelheted, terjesztheted újra, vagy csomagolhatod újra senkivel. Néhány további korlátozás érvényes, a teljes részletekért és az összes licencünkről szóló információkért tekintsd meg licenc áttekintésünket. |
| Kereskedelmi licenc (üzleti)
Árak megtekintése | Ez a licenc lehetővé teszi csapatok, stúdiók és vállalkozások számára a Poliigon eszközök használatát kereskedelmi projektekben. Ezzel a licenccel megoszthatod a Poliigon eszközöket bárkivel a vállalkozásodon belül, de nem oszthatod meg az eszközöket külsőleg vagy vállalati csoporton belüli jogi személyek között. Néhány további korlátozás érvényes, a teljes részletekért és az összes licencünkről szóló információkért tekintsd meg licenc áttekintésünket. |
| Enterprise licenc
Árajánlat kérése | Bevételi korlát nélküli és korlátlan felhasználói számmal rendelkező szervezetek számára engedélyezett. A licenc testreszabható, hogy tartalmazza a szokásos engedélyezett felhasználáson kívüli használatot is. |
Puha kék zseníliaszövet sűrű, bolyhos bolyhokkal és finom, egyenletes szövéssel. Felületének jellegzetes plüss textúrája a puha, bolyhos szálakon keresztül megragadja a fényt. Sokoldalú textilanyag kárpitozáshoz, párnákhoz vagy belső drapériákhoz, amely hangulatos és tapintható befejezést biztosít a kortárs bútorok és lakberendezés számára.
| 1K, 2K, 4K |
| Magasság | 28 cm |
| Szélesség | 28 cm |
| Brand | FibreGuard |
| Color | Blue |
| Characteristics | Chenille |
| Composition | 100% Polyester |
| Wear Resistance | 30000 (martindale), 200000 (wyzenbeek) |
| Certifications | OEKO-TEX, ISO 14001, NFPA 260, BS5852 source 1 (with FR coating), CAL 117 |
| Manufacturer SKU | 2676472 |
| Textúratérkép típusa | Fájlformátum |
|---|---|
| Diffuse | JPG |
| Displacement | PNG |
| Gloss | JPG |
| Normals | PNG |
| Reflection | JPG |
Keress, tölts le és importálj Poliigon eszközöket anélkül, hogy elhagynád a 3D szoftveredet.
| Blender | Addon elérhető |
| 3ds Max | Plugin elérhető |
| Cinema 4D | Plugin elérhető |
| SketchUp | Bővítmény elérhető |
Minden licenc támogatja a jogdíjmentes személyes, oktatási és kereskedelmi felhasználást. A részletekért tudj meg többet
| Kereskedelmi licenc (egyéni)
Árak megtekintése | Ez a licenc lehetővé teszi egy egyén számára a Poliigon eszközök használatát személyes vagy kereskedelmi projektekben. Egyéni szakembereknek szánták, például szabadúszóknak és azoknak, akik saját projekteken dolgoznak. Nem használhatja senki, aki olyan vállalkozásnál dolgozik, ahol több ember van, és az eszközeinket nem oszthatod meg, adhatod el, licencelheted, terjesztheted újra, vagy csomagolhatod újra senkivel. Néhány további korlátozás érvényes, a teljes részletekért és az összes licencünkről szóló információkért tekintsd meg licenc áttekintésünket. |
| Kereskedelmi licenc (üzleti)
Árak megtekintése | Ez a licenc lehetővé teszi csapatok, stúdiók és vállalkozások számára a Poliigon eszközök használatát kereskedelmi projektekben. Ezzel a licenccel megoszthatod a Poliigon eszközöket bárkivel a vállalkozásodon belül, de nem oszthatod meg az eszközöket külsőleg vagy vállalati csoporton belüli jogi személyek között. Néhány további korlátozás érvényes, a teljes részletekért és az összes licencünkről szóló információkért tekintsd meg licenc áttekintésünket. |
| Enterprise licenc
Árajánlat kérése | Bevételi korlát nélküli és korlátlan felhasználói számmal rendelkező szervezetek számára engedélyezett. A licenc testreszabható, hogy tartalmazza a szokásos engedélyezett felhasználáson kívüli használatot is. |