3dsMax

HDRI-k 3ds Max-hoz

Kiváló minőségű 3ds Max HDRI-k a Poliigon-tól, az élethű megvilágításhoz és tükröződésekhez minden renderelésnél.

3ds Max

Importálj gyorsabban az ingyenes 3ds Max Plugin segítségével

Keress, tölts le és importálj Poliigon eszközöket anélkül, hogy elhagynád a 3ds Max felületét

Tudj meg többet

Szabadítsd fel a kreativitásod a Korlátlan eszközökkel

Szerezz korlátlan eszközletöltést a teljes Poliigon könyvtárból

Árazás megtekintése

Textúrák 3ds Max szoftverhez

Böngésszen több ezer kiváló minőségű textúra között a 3ds Max szoftverhez

3ds Max textúrák

Modellek 3ds Max-hez

Böngéssz több száz kiváló minőségű modell között 3ds Max-hez

3ds Max modellek

Nem 3ds Max-t használsz?

Böngéssz az eszközeid között a kedvenc szoftveredhez.

Szoftver támogatás

HDRI-környezetek 3ds Max-hoz

A Poliigon 3ds Max HDRI-jei valós fényviszonyokkal világítják meg a jelenetet. Minden HDRI egy nagy felbontású, 360°-os kép egy valódi helyszínről, így a renderelések természetes megvilágítást és hihető tükröződéseket kapnak.

A HDRI-k a V-Ray, Corona Render, Arnold, OctaneRender, Redshift, D5 Render, Lumion, Twinmotion, KeyShot és RenderMan szoftverekkel működnek. A Poliigon 3ds Max bővítménye egy kattintással importál bármilyen HDRI-t.

Böngésszen egek, környezetek, városi jelenetek, tengerpartok és egyebek között. A Poliigon több mint 7 000 textúrát, modellt és HDRI-t kínál 3ds Max-hoz. Töltsön le ingyenes HDRI-ket a kezdéshez, vagy fizessen elő a korlátlan hozzáférésért.

Gyakran ismételt kérdések